Gladiator Camp Eagle

Przeżyj fantastyczną przygodę podczas Tactical Krav Maga „Camp Eagle” – Gladiator

To specjalistyczny obóz, przygotowujący do obrony przed niebezpiecznym napastnikiem lub grupą agresorów uzbrojonych w niebezpieczne narzędzia oraz instruktorów Krav Maga lub innych systemów walki, do pracy w służbach mundurowych, podwyższania własnych umiejętności i kwalifikacji.
Jego struktura polega na zapoznaniu się ze specyfiką pracy służb mundurowych. Uczestnicy uczą się technik i taktyk Krav Maga używanych w poszczególnych rodzajach formacji, takich jak Policja, Wojsko, Ochrona, tak aby jak najskuteczniej wykorzystać doświadczenie ludzi tam pracujących i jeszcze bardziej zadbać o swoje bezpieczeństwo osobiste czy przekazać tą wiedzę swoim studentom.

 

Kursanci uczą się technik obezwładniania, kajdankowania, obsługi broni palnej, technik interwencyjnych, strzelania bojowego z broni palnej krótkiej typu Glock, CZ, Walther, submachine gun typu Glauberyt, Scorpion, Uzi, długiej jak karabin Kałasznikow, strzelba Mossberg, oraz przetrwania w sytuacjach kryzysowych, występujących podczas ataku na ulicy, czy niespodziewanego zamachu terrorystycznego.

Zajęcia odbywają się na strzelnicy bojowej, specjalistycznej bazie treningowej, w budynkach, autobusie, samochodach, w lesie, sali treningowej, w wodzie. W trakcie obozu wykorzystujemy profesjonalny, nowoczesny sprzęt treningowy jak symulator strzelecki amerykańskiej firmy Lasershot, innowacyjne programy do podejmowania właściwych decyzji w stresie, maszyny do wytwarzania dymu, stroboskopy, paintball, atrapy broni, broń palną, noże elektryczne do realnego treningu obrony, ubiór taktyczny REDMAN, programy strzeleckie Active Shooter, mobilne tarcze strzeleckie wykorzystywane w strzelaniu bojowym, oraz wiele innych innowacyjnych technik, których nie sposób tutaj wymienić.

 

 

 

Bądź osobą, która inwestuje we własne bezpieczeństwo.  Poprawia sprawność fizyczną.  Stawia sobie nowe wyzwania.

Nie ważny jest wiek, kondycja, wygląd. Ważne, że wybierzesz „bezpieczeństwo”

Ten obóz jest dla takich właśnie osób, ten obóz jest dla Ciebie!!!

 

Obóz kończy się otrzymaniem unikalnego certyfikatu oraz specjalistyczną naszywką

 

 

Czas trwania obozu: 6 dni

Koszt obozu: 600 euro – 

w cenę wliczony nocleg, posiłki, szkolenia na strzelnicy, broń palną krótką i długą, amunicję, treningi krav maga, koszulkę, patch, certyfikat

Uwaga: uczestnik otrzymuje również bezpłatnie certyfikat ukończenia kursu obsługi pałki wielofunkcyjnej typu „Tonfa” lub pałki teleskopowej.

Termin: 1-6 lipiec 2023 

 

Nie zwlekaj z decyzją! Taka okazja trafia się raz na kilka lat! 

Termin: 1-6 lipiec 2023 

 

 

 

 

Newsletter