C S I Course

Kurs instruktora strzelania bojowego.  4 dni bardzo intensywnych treningów taktyczno – strzeleckich. Zajęcia odbywające się od rana do późnego wieczoru, i obejmujące działania w różnych dystansach przy zastosowaniu różnych jednostek broni. Wykładowcy z różnych jednostek mundurowych. Zaawansowane metody taktyczne, techniki strzelania bojowego przy wykorzystaniu zasłon pionowych, poziomych i narożnych, aut, pomieszczeń CQB. Dynamiczne strzelanie w różnych pozycjach strzeleckich: stanie / klęczenie / leżenie na ziemi / ruch / awarie, alternatywne pozycje strzelania w sytuacji bycia rannym. .Walka w bezpośrednim dystansie z agresorem atakującym niebezpiecznym narzędziem. Szantaże bronią, zabór broni.

 

Metodyka pracy służb specjalnych w terenie otwartym jak i w ograniczonej przestrzeni. Kurs kończy się egzaminem teoretycznym oraz praktycznym. Uczestnik otrzymuje certyfikat w jęz. polskim oraz angielskim z wykazem ilości godzin oraz tematyką zajęć.

 

Ten bardzo intensywny kurs szkoleniowy jest przeznaczony dla wszystkich profesjonalistów pragnących poprawić swoje umiejętności techniczne i taktyczne. Tematyka obejmuje agresywną taktykę strzelecką CQB, atak na pojazdy i specjalne techniki strzelania z pistoletów i karabinów szturmowych. 

 

Czas trwania: 4 dni

Miejsce: Kielce, Polska

Minimalna liczba uczestników:6

Koszt: 1000 euro

Cena zawiera: strzelnice, broń, amunicję, koszulkę, patch, certyfikat

 

 

Newsletter