Air Marshal

Program Air Marshal obejmuje szkolenia w zakresie zaawansowanej samoobrony,, identyfikowania osób, które stwarzają zagrożenie, procedury związane z terroryzmem, broń palną i kwestie prawne dotyczące tego zawodu,taktyki Law Enforcement, Rescue and hostage situation.
Air Marshal program składa się z instrukcji w kilku dziedzinach, w tym umiejętności strzelania bojowego w w różnych dystansach, taktyki samoobrony, rozpoznania niebezpiecznej sytuacji, zwłaszcza w sytuacjach stresowych i chaotycznych, walki w ograniczonej przestrzeni, kwestii etycznych i prawnych oraz procedur specyficznych dla terroryzmu.

 

 

Kurs jest skierowany do osób często podróżujących    samolotami,  jak również dla   instruktorów systemów walki chcących poszerzyć więdzę z zakresu ochrony linii lotniczych.

  Jest również uzupełnieniem wiedzy z zakresu zaawansowanej Krav Maga, zwłaszcza w  sytuacjach szantażu bronią palną, nożem czy innym niebezpiecznym narzędziem, dla  pracowników etatowych straży granicznej, konwojentów, personelu służby więziennej, oraz osób  pracujących po cywilu w służbach specjalnych.

 

 

Poziom zaawansowany

Czas trwania kursu: 4 dni

Minimalna liczba uczestników: 6

Koszt kursu: 3500 PLN 

 

 

 

 

 

Kurs instruktorski:

Czas trwania: 4 dni

Minimalna ilość uczestników: 6 osób

Koszt kursu: 4200 PLN 

 

 

 

 

 

 

Newsletter